Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Onure Abstract Zwart Wit 180cm
Specificaties
| Art.nr. | D00894CP01 |
|---|---|
| Gewicht | 2.74 kg |
| LxBxH | 45x180x3,8 cm |
| Diameter | 25 cm |
| Kleur accessoires | Wit |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 5 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 190 x 54 x 7,5 cm |
Schrijf je eigen review




