Terug
- Home
- Accessoires
- Wanddecoratie
- Schilderijen
- Kave Home Schilderij Onure Abstract Zwart Wit 90cm
Specificaties
| Art.nr. | D00891CP01 |
|---|---|
| Gewicht | 1.72 kg |
| LxBxH | 60x90x3,7 cm |
| Diameter | 73 cm |
| Kleur accessoires | Wit |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Canvas |
| Merk | Kave Home |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 2.85 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 97 x 67 x 7,5 cm |
Schrijf je eigen review


