Terug
- Home
- Stijlen
- Scandinavische meubels
- Scandinavische stoelen
- Kave Home Stapelbare Tuinstoel Atrani Staal/Touw Groen
Kave Home
Kave Home Stapelbare Tuinstoel Atrani Staal/Touw Groen
Speciale prijs 116,10 Normale prijs 129,00 -10% Je bespaart: 12,90
In bestelling
(Verwacht: 28-07-2026) Kave Home Stapelbare Tuinstoel Atrani Staal/Touw Groen is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00284RO19 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 58,5x59x79 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Donkergroen |
| Materiaal | Touw, RVS |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal zitting | Touw |
| Stijl | Scandinavisch |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 44 cm |
| Kleur | Donkergroen |
| Inclusief rugleuning | Ja |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 66 x 62 x 95 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review













