Terug
- Home
- Stoelen
- Buitenstoelen
- Kave Home Stapelbare Tuinstoel Atrani Staal/Touw Taupe
Kave Home
Kave Home Stapelbare Tuinstoel Atrani Staal/Touw Taupe
129,00
In bestelling
(Verwacht: 19-05-2026) - Koop 4 voor 122,55 bespaar 5%
- Koop 8 voor 118,68 bespaar 8%
Kave Home Stapelbare Tuinstoel Atrani Staal/Touw Taupe is te bestellen in veelvoud van 4
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | O00284RO12 |
|---|---|
| Gewicht | 5 kg |
| BxDxH | 58,5x59x79 cm |
| Draaggewicht | 130 kg |
| Kleur zitting | Taupe |
| Materiaal | RVS |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Merk | Kave Home |
| Zithoogte | 44 cm |
| Kleur | Taupe |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Geschikt voor buiten | Ja |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 66 x 62 x 95 cm |
| Stapelbaar | Ja |
Schrijf je eigen review














