Terug
- Home
- Accessoires
- Spiegels
- StarFurn Spiegel Dide Bruin Mangohout Ø40cm
StarFurn
StarFurn Spiegel Dide Bruin Mangohout Ø40cm
69,00
In bestelling
Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | STF-0154 |
|---|---|
| Gewicht | 27 kg |
| LxBxH | 40x3x40 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Kleur accessoires | Bruin |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Mangohout |
| Merk | StarFurn |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 28 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 45 x 45 x 10 cm |
Schrijf je eigen review


