Terug
- Home
- Accessoires
- Spiegels
- StarFurn Spiegel Dide Bruin Mangohout Ø60cm
StarFurn
StarFurn Spiegel Dide Bruin Mangohout Ø60cm
89,00
In bestelling
(Verwacht: 19-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | STF-0155 |
|---|---|
| Gewicht | 6 kg |
| LxBxH | 60x3x60 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Kleur accessoires | Bruin |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Mangohout |
| Merk | StarFurn |
| Vorm | Rond |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 7 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 65 x 65 x 10 cm |
Schrijf je eigen review


