Woood
Woood Eetbankje Mojo 164cm Ribstof Ecru
Speciale prijs 239,00 Normale prijs 299,00 -20% Je bespaart: 60,00
In bestelling
(Verwacht: 05-06-2026) Eigen design
Ruime voorraad
Gratis bezorging vanaf 100,-. Plan jouw eigen bezorgdatum in
Betaal veilig vooraf, achteraf of in termijnen
Specificaties
| Art.nr. | 377461-E |
|---|---|
| Gewicht | 24 kg |
| BxDxH | 164x45x49 cm |
| Materiaal | Ribstof |
| Stijl | Mid Century |
| Type bank | Eetbank |
| Merk | Woood |
| Kleur | Ecru |
| Kleur Bank | Ecru |
| Materiaal zitting | Ribstof |
| Zitdiepte Bank | 45 cm |
| Zithoogte Bank | 49 cm |
| Verpakkingsgewicht Doos 1 | 24 kg |
| Verpakkingsmaten Doos 1 | 48 x 51 x 165 cm |
Schrijf je eigen review










